side-area-logo
image holder

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

TESPRA s.r.o.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS ?

Individuální přístup umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější.

Nabízíme kvalitní výrobu nábytku na míru dle vašich představ.
Osobní přístup ke každému zákazníkovi.
Baví nás pracovat s novými materiály a kombinovat je s tradičním řemeslem.

Nabízíme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem, plastem i sklem. Provádíme  lakované povrchové úpravy v matu i ve vysokém lesku. Samozřejmostí jsou kompletní dodávky včetně montáže kuchyňských spotřebičů, dodání pracovních desek z kamene, corianu, technistonu nebo skleněných zástěn místo obkladů.

Kdo jsme ?

Firma Tespra s.r.o. působí na trhu od roku 1993.

Začínala přestavbami obyčejných půdních prostor. V roce 1995 získala vlastní dílnu a stroje, které jí umožnily rozšířit pracovní působení.

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní a vestavěných skříní na míru. Vyrábíme nábytek do kanceláří a komerčních prostor. Dodáme vám vybavení prodejny či prodejní pulty do obchodu.
Dále se zabýváme výrobou vchodových či interiérových dveří, schodišť, zahradních pergol, teras, fasádních obkladů a dalších výrobků.
Naší zálibou jsou také renovace starého nábytku, oken, dveří či výloh.

Našimi zákazníky jsou ti, kteří hledají kvalitu, která plyne z osobního přístupu ke každé zakázce, vysoké jakosti používaných materiálů a odborných znalostí našich zaměstnanců při jejich realizaci. V zakázkové truhlářské výrobě máme dlouholeté a bohaté zkušenosti.

Těší se na vás tým odborníků Truhlářství Tespra – Roman Bezděkovský a spol.

lišty-lamely
etickykodex

ETICKÝ KODEX

Truhlářství Tespra a její zaměstnanci deklarují čestné jednání, rovný a vstřícný přístup k zákazníkům založený na principech slušnosti, lidskosti a dobrého jména.