side-area-logo
image holder

ZAKÁZKOVÉ TERASY TRUHLÁŘSTVÍ

TESPRA s.r.o.

Kdo jsme ?

Firma Tespra s.r.o. působí na trhu od roku 1993.

Začínala přestavbami obyčejných půdních prostor. V roce 1995 získala vlastní dílnu a stroje, které jí umožnily rozšířit pracovní působení. Specializovaná truhlařina se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní a vestavěných skříní na míru.

V posledních letech se specializujeme především na realizace teras, plotů a obkladů. WPC prkna, která jsou vyrobena z dřeva a plastu tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších. Vzhled dřeva a bezúdržbovost plastu jsou nejlepším řešením pro realizaci Vašich představ o dokonalé zahradě.

Našimi zákazníky jsou ti, kteří hledají kvalitu, která plyne z osobního přístupu ke každé zakázce, vysoké jakosti používaných materiálů a odborných znalostí našich zaměstnanců při jejich realizaci. V zakázkové truhlářské výrobě máme dlouholeté a bohaté zkušenosti.

Těší se na vás tým odborníků Truhlářství Tespra – Roman Bezděkovský a spol.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS ?

Individuální přístup umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější.

Baví nás pracovat s novými materiály a kombinovat je s tradičním řemeslem. Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, preciznosti a kvalitních materiálech.

lišty-lamely

ETICKÝ KODEX

Truhlářství Tespra a její zaměstnanci deklarují čestné jednání, rovný a vstřícný přístup k zákazníkům založený na principech slušnosti, lidskosti a dobrého jména.

certifikovany-montaznikTESPRA s.r.o. je certifikovaný montážník terasových prken WPC,  českého výrobce WOODPLASTIC.

Call Now Button